Nedeb İBS?

İstanbul Business School, Türkiye’nin ilk kez ve tek halka arz edilmiş Danışmanlık Şirketi olan Management Centre Türkiye’nin hakim ortağı olan MEMC’in iştirakidir. http://www.mct.com.tr/ 

Gerçek Vakalar Üzerinden Teori ve Deneyim Aktarımı

İstanbul Business School’da iş dünyasının önde gelen profesyonellerinin eğitimci olduğu, teorinin deneyimle birleştirilerek aktarıldığı eğitimler / programlar dizayn edilmektedir.

Uluslararası Akderitasyon

2016 yılında dünyanın önde gelen yetkilendirme kuruluşu Pearson tarafından hem içerik hem fiziksel koşul yeterlilik belgesi alan İstanbul Business School mezunları, eğitim sonunda uluslararası geçerliliği olan sertifikasyona sahip olmaktadır. Mezunlar aldıkları dersleri kredi yerine saydırabilmektedir.

Uluslararası İş Ortakları

İstanbul Business School dünya standartlarında eğitim modellerini Türkiye ile buluşturmak için dünyanın önde gelen iş okulları ile projeler gerçekleştirmektedir.

İngiltere’den HULT Internatioanal Business School, Hollanda’dan Business School Netherlands, Kıbrıs’tan Europen Leadership University iş ortaklarımız arasında yer almaktadır.