YÖNETİCİLİĞE UZANAN DAR YOL

Herkesin hedefidir çalıştığı alanda yönetici olmak. Doğal olarak makam sayısı az, o makama yükselmek isteyen sayısı çoktur. Peki sizleri bu yönetici pozisyonuna giden yolda bekleyen sorunları tam olarak biliyor musunuz? Veya yönetici olduğunuz zaman karşılaşacağınız sorunları çözme yöntemlerinize, tecrübe edilmiş günümüz dünyasına uygun çözümleri eklemek istemez misiniz?

İBS iş hayatında uzmanlık için gerekli eğitimleri veren ve sizleri bu yolda rakiplerinize karşı avantajlı hale getirmeyi amaç edinen bir eğitim kurumudur. Yönetim eğitimisayesinde, yaratıcılık becerisi, mesajları doğru anlamak, ilham verme, zaman yönetimi, performans yönetimi gibi konularda sizleri bir adım öne çıkarıyoruz.  4 hafta süren yöneticilik eğitimi serüveninde stratejik yönetim teknikleri kazanacak, liderlik vasıflarınızı geliştirebileceksiniz. Yöneticilik eğitimi ile kazandığınız başarı araçlarını ustalıkla kullanabilir hale gelmeniz adına Eğitim Direktörü Selim Geçit eşliğinde iş dünyasının usta yöneticileri ile tanışacak, onların deneyimlerini öğrenecek ve liderlik vasıfları kazanacaksınız. Logitech Türkiye Müdürü ve Hepsiburada.com Operasyonel Genel Müdürü’nün de katılacağı yöneticilik eğitimi sayesinde hem akademik bilgi sahibi hem de günlük iş hayatında karşılaşılan sorunlarda ortaya konan başarılı çözümleri öğrenebilir veya geliştirebilirsiniz.

Kendinize ileride yönetici olma hedefi koyduysanız, rakiplerinize, hatta kendinize bile fark atma şansını yönetim eğitimi sayesinde elde edebilirsiniz. Yönetim eğitimleri sayesinde daha başarılı bir lider olmak artık sizin elinizde.