Sosyal Medya Uzmanı Olun

Gelişen teknoloji ile birlikte sanallaşan hayata ayak uydurmak bazıları için zor bir süreç halini aldı. Özellikle sosyal medyanın bu kadar gelişmesi ve güçlenmesi ile birlikte insanlar zamanlarının büyük bir kısmını buralarda değerlendirmeye başladılar. Dijital pazarlama alanı da sosyal medyaya eş değer bir büyüme gösterdi ve yaygınlaştı. Dijital pazarlama sayesinde sosyal medyadan insanların para kazanması buralardaki fırsatları ortaya çıkarması, sosyal medya uzmanlığı alanını ortaya çıkardı.

Edineceğiniz sosyal medya eğitimi sayesinde, sizlerde teknolojinin gelişimine paralel hızla değişen dijital pazarlama dünyasına ve sosyal medyaya, uzman birer pazarlamacı gözüyle bakabileceksiniz. İbs’nin vermiş olduğu eğitimler sayesinde bunları hiç zorlanmadan elde edebileceksiniz. Alanında uzman kişilerden alacağınız eğitimler sayesinde yetkin birer sosyal medya uzmanı olabileceksiniz.

Sosyal medya uzmanlığı sertifika programı sayesinde klasik pazarlama bilgisini sosyal mecralarda nasıl kullanılacağını ve bunlardan nasıl faydalanılacağını öğrenebilirsiniz. Bu sertifika programı sadece 4 hafta sürecek ve size gerekli tüm bilgileri aktaracaktır. Bu eğitim boyunca gerek akademik bilgi birikim açısından, gerekse uzman eğitmenlerin deneyimlerinden faydalanarak sosyal medya uzmanlığı için büyük bir adım atmış olacaksınız. Bu eğitim sırasında eğitmenlerin deneyimlerinden bol bol faydalanma şansı bulacaksınız. Burada edinmiş olduğunun bilginin yanı sıra tecrübeyi, günlük hayatta karşınıza çıkacak sorunları çözmek için kullanabileceksiniz.