Sosyal Medya Eğitimini Es Geçmeyin

Yeni dijital pazarlama dünyasında sosyal medya oldukça önemli bir konumda. Pazarlama dünyasında, satış amaçlı ve iletişim amaçlı olarak sosyal medya sıklıkla kullanılmaktadır. Sosyal medyanın gücünü elinizde tutmak ve kontrolünü kaybetmemek için mutlaka sürekli değişen bu dijital dünyayı yakından takip etmelisiniz. Sosyal medyanın gücünü markalarınız için kullanmaya kararlıysanız kesinlikle eğitimini almanız gerekir. Sosyal medyayı, herkesin kullandığı ve bildiği bir iletişim ortamı olarak düşünmek ve bu sebep ile markalarınıza kolaylıkla adapte edebileceğinizi düşünmek yanlış.

Sosyal medya pazarlama iletişimi amacı ile kullanılacaksa mutlaka önceden uzun araştırmalar yapılmalı ve belirli stratejiler üzerine konumlandırılmalıdır. Yanlış bir sosyal medya kullanımı markanızı çok daha kötü bir hale getirebilir. Bu sebep ile sosyal medya uzmanları ile çalışmak ya da ciddi bir sosyal medya eğitimi almak oldukça önemlidir. İstanbul Business School sizler için en ideal eğitimi verirken hem bilgilerinizi tazelemenize hem de yani bilgiler edinmenize oldukça yardımcı oluyor. Sosyal medya uzmanlığı sertifika programı ile kendinizi geliştirebilir iyi bir sosyal medya uzmanı olabilirsiniz. İstanbul Business School’da 4 hafta süren Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Mikro MBA Eğitimi sizin için uygun bir eğitim olabilir.

Eğitim Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitim Direktörü Ömer Şireli tarafından verilmelidir. Dijital pazarlamanın gelişim tarihi, online dünyanın terminolojisi, dijital pazarlamada kullanılan iletişim araçları, Facebook, Twitter, Linkedin, Youtube, Instagram, Foursquare, Pinterest ve diğerler mecralar hakkında bilgilendirme gibi ders içerikleri bu programda sizleri bekliyor. Eğitim sonrası workshoplara da katılabilirsiniz. SEM, SEO, Adwords hakkında detaylı bilgi edinebileceğiniz bu sosyal medya uzmanlığı sertifika programlarını kaçırmayın. Unutmayın sosyal medya eğitimiile kendinizi geliştirmek sizin elinizde. Yüksek eğitim kalitesi ve karşılıklı iletişime dayalı öğretimi ile İbs iyi bir sosyal medya eğitimi için mükemmel bir seçenek.