Sektörel Eğitimler İle Fark Yaratın

İstanbul Business School bünyesinde yer alan eğitimler ile sektörün yetişmiş eleman ihtiyacı karşılanmaya çalışılmakta veya zaten yetişmiş insanların bilgilerini tazeleyici eğitimler verilmektedir. İş hayatında yeterli bilgi düzeyine sahip olmayan, kendi geliştirmemiş pek çok elemanın varlığı göz önünde tutulduğunda IBS’in bu eğitimleri büyük birer fırsat niteliği taşımaktadır. Özellikle pazarlama alanında verilen pazarlama eğitimi, sektöre büyük canlılık getirmektedir. Pazarlama eğitimi sektöre, tüketiciye, pazarlamanın unsurlarına (ürün, fiyat, dağıtım, tutundurma) ve bunların birbirleriyle olan ilişkilerine stratejik bakabilmeyi, bu eğitime katılan katılımcıları pazarlama konularında daha donanımlı hale getirmeyi hedefliyor. 4 hafta süren bu eğitim süresince pazarlama konusunda hem akademik bilgi, birikime hem de sektörde uzun yıllardır deneyim sahibi eğitmenlerin deneyimlerinden faydalanma imkanı sunulmaktadır.

IBS’in bir diğer eğitimi olan marka eğitimi ile eğitime katılan kursiyerlere 4 haftalık bir süreç boyunca akademik ve uygulamalı eğitimler verilmektedir. Özellikle uygulamalı yapılan bu eğitimler sayesinde alınan eğitimin pekiştirilmesi ve daha kalıcı bir öğrenme sağlanması hedeflenmektedir. Ayrıca bu eğitimleri sektörde uzun yıllar deneyim sahibi olan eğitmenler vermektedir. Bu eğitmenlerden alınan marka eğitimi ile kursiyerler eğitmenlerin deneyimlerinden faydalanma imkanına da erişeceklerdir.

Marka eğitimi ve pazarlama eğitimi gibi pek çok eğitimin verildiği İstanbul Business School bünyesinde alınan detaylı bir içeriğe sahip eğitimler ile kursiyerlerin iş dünyasında uygulanabilir pek çok projeye imza atma imkanı olacaktır.