Markanız Emin Ellerde

Geleceğin parlak mesleklerinden bir tanesi olan marka iletişimi uzmanlığı için en ideal eğitimi İstanbul Business School’dan alabilirsiniz. Marka eğitimi sayesinde markanızı yükseklere taşıyabilir, ona değer katabilirsiniz. Marka iletişimi üniversitelerin ilgili bölümlerinde üstün körü ve eksik bilgiler ile anlatılmaktadır. Marka iletişimi hakkında detaylı bilgi ve uygulama sahibi olmak istiyorsanız İstanbul Business School’u tercih edebilirsiniz.

İbs, eğitimlerinde karşılıklı etkileşime ve uygulamaya oldukça önem verir. Her biri alanında uzman ve sektörde değerli, profesyonel, iş insanları olan hocalar, İbs’de deneyimlerini öğrencilere aktarıyor. İbs’de açık bir şekilde paylaşımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Marka ve stratejilerini kavrayabileceğiniz, en uygun müfredatı ile İbs, marka eğitiminiz için biçilmiş kaftan. Marka eğitimi içerisinde; slogan, isim, logo bilgisi, marka değeri, marka konumu, fiyat konumlandırma, marka kişiliği oluşturma, marka felsefesi, marka tecrübesi, marka spektrumları, marka mimarlığı ve avantajları, global marka yönetimi, lüks markalar yönetimi gibi konular bulunmaktadır.

Pazarlama stratejileri de marka yönetiminden ayrılmaması gereken bir konudur. Reklam ve içerik yönetimi, pazarlama iletişimi gibi konular marka yönetiminin vazgeçilmez iş ortaklarındandır. İstanbul Business School, marka eğitiminin yanı sıra pazarlama iletişimi eğitimi ve reklamcılık eğitimi ile de öğrencilerin hizmetinde. İbs’nin pazarlama iletişimi eğitimi ve marka eğitimi dersleri, yeni mezun üniversite öğrencilerinden alanında uzman iş hayatı profesyonellerine kadar herkese açık ve uygun bir içeriktedir.