Kariyerinize Yön Verecek Eğitimler

Bir şirketin gücünü gösteren en önemli etken marka bilinirliğidir. Markanız yeterince bilinir veya değerli değilse istediğiniz kadar güçlü satış verileri elde etmenizde imkansızdır. Güçlü bir şirket için güçlü bir marka gereklidir. Ülkemizden dünya çapında markalar çıkmamasının en önemli sebebi, ülkemizdeki markaları yönetmeyi başaramayışımızdandır. Marka bilmeyen insanların, markaları yönetmeye çalışmaları sonucu markalar giderek güç kaybetmektedir.

İbs’in vermiş olduğu marka eğitimi ile markaları daha faydalı bir şekilde yönetebilirsiniz. Bu eğitimler süresince markalarla ilgili uygulanabilecek farklı strateji ve taktikler hakkında çok değerli ve farklı bir bakış açısı kazandıracak. Bu program sayesinde markanın önemi, tüketiciye ne ifade ettiği, markaların nasıl yönetilmesi gerektiği gibi pek çok konuda akademik ve pratik bilgi verir. 4 haftalık bu eğitim sürecinde alanında uzman eğitmenlerin bilgi birikimlerinin yanı sıra deneyimlerinden de faydalanabileceksiniz.

İbs’den alabileceğiniz diğer eğitim ise e-ticaret eğitimi olacaktır. Gelişen teknoloji ile birlikte kendinizi geliştirmeniz gereken en önemli alanlardan biri halini alan e-ticaret, her geçen gün hızla büyümektedir. Bu alanda bilinmesi gereken pek çok yenilik olmakla birlikte, bunların tamamı İbs’in e-ticaret eğitiminde yer almaktadır. Gerçek hayattan pratiğe dönük bilgileri sektörün en deneyimli isimlerinden alma imkanınız var. Burada alacağınız eğitim süresinde sadece akademik düzeyde bilgi değil, pek çok tecrübe ve deneyime de sahip olacaksınız. Sadece çalıştığınız kurumların değil, kendi e-ticaret sitenizi de kurabilecek bilgi ve birikime sahip olacaksınız.