İbs’de E-ticaret Eğitimi

E-Ticaret Mikro MBA Eğitimi Türkiye’de ki benzerlerinden ayıran fark E-Ticaret kendisi toplam bir iş ve bizde eğitimde E-Ticaret’i tüm unsurları ile ele alacağız.

E- ticaret eğitimi hedefi, katılımcıları iyi E-Ticaret uygulayıcısı ve yöneticisi haline getirmek ve E-Ticaret Eğitimi’nde teknoloji, platform yönetimi, ödeme sistemleri, lojistik operasyonlar gibi tüm dinamikleri aktarmak. 4 hafta sürecek olan E-Tİcaret Eğitimi’ni konu hakkında yeterli bilgi birikimine ve iş hayatı tecrübesi sahip IBS E-Ticaret Eğitim Direktörü Mehmet Çelikol tarafından verilecektir. Eğitim boyunca iş dünyasının profesyonelleri arasından seçilmiş yöneticiler, iş dünyasının görünmeyen yüzünü, deneyimlerini katılımcılımlarla paylaşacak. E-Ticaret Micro MBA derslerine katılacak misafir profesyoneller ; Yemeksepeti.com Kurucu Ortak & CIO Melih Ödemiş , Groupon Country Manager Onur Aydın, Google Türkiye Perakende ve Telekom Sektörleri Yöneticisi Mahir Erkan ve Markafoni Ürün Yönetimi Direkörü Murat Yerdekalmazer.

Katılımcılarımızın aldıkları eğitim ve yapılan çalışmalar ile ilgili destek almak amacıyla Salı günleri saat 18.00 – 20.00 arasında eğitim direktörüne ulaşabilir. 4 haftalık eğitimin içeriği ; 1. Hafta E-Ticaret Terminolojisi ve İş Modelleri, E-Ticaret platform. 2. Hafta E-Ticaret ve İletişim, E-Ticaret ve Crm. 3. Hafta E-Ticarette operasyon, E-Ticaret ve Ödeme. 4. Hafta E-Ticaret ve Finansal Yönetim, Alternatif Satış, Workshop. Son olarak 4 haftalık eğitim boyunca katılımcılara aktarılan bilgilerden oluşan bir quiz çalışması yapılacaktır. Katılımcılar hem kendilerini denemiş olacak hem de E-Ticaret ile ilgili önemli bilgileri katılımcının anladığından emin olmaktır. Quiz sonrası gruplar halinde katılımcılar workshop’a katılır. Katılımcılar verilen vaka üzerinden grup çalışması yapar ve çalışmasını eğitmenin değerlendirmesine sunar. Teori ile pratiği bir arada buluşturan eğitime ticaretin yeni dijital çağda şekillenmesine ilgi duyan, E-Ticaret alanında kariyer yapmak isteyen yada kariyerine yön vermek isteyen profesyoneller katılabilirler.