Dijital Pazarlama Alanı Kariyer Hedefiniz Olsun

İstanbul Business School, iş hayatına yardımcı olmak amacıyla verdiği eğitimler ile her geçen gün sektöre olan katkısını arttırıyor. Özellikle yenilikçi eğitimleri sayesinde yeni oluşan iş kollarını da sürekli takip ederek, bunlar hakkındaki en iyi ve kaliteli eğitimi katılımcılara sunmaya devam ediyor. Son dönemin gözde sektörlerinden olan dijital pazarlama alanında da eğitimlerini en güncel bilgilerle sunan IBS, dijital pazarlama eğitimi ile katılımcıların bu konu üzerine edinmesi gereken tüm bilgileri ve deneyimleri 4 hafta gibi bir sürede katılımcılara aktarıyor. Bu süre içerisinde IBS’in vermiş olduğu dijital pazarlama eğitimi sayesinde teknolojinin gelişimine paralel hızla değişen dijital pazarlama dünyasına ve sosyal medyaya, uzman birer pazarlamacı gözüyle bakabileceksiniz.

IBS’in birbiriyle ilintili eğitimleri sayesinde alanınızda hiç zorluk çekmeden bilgi ve birikimin yanında deneyimde sahibi olabileceksiniz. IBS gelişen ve büyüyen bir alan olan sosyal medya hakkında verdiği sosyal medya eğitimi ile bu konuda olan açığı kapatmanızı sağlıyor. Sosyal medya eğitimi ve dijital pazarlama eğitimi ile sektörde ön plana çıkan bir çalışan olmanız kaçınılmaz bir durumdur.

4 hafta süren bu eğitimler süresince sosyal medya eğitimi ve pazarlama eğitimi almakla birlikte, sizlere eğitimi verecek olan sektörün önde gelen insanlarının deneyimlerinden de faydalanma imkanı elde edeceksiniz. Ayrıca eğitimlerin yanında yapacak olduğunuz pratik deneyimler ile kendinizi ölçmüş ve daha eğitim içerisindeyken kendi deneyiminizi elde etmiş olacaksınız.