MCT Türkiye, her yıl geleneksel olarak düzenlediği, Türkiye’nin en büyük zirvelerinden Pazarlama ve İnsan Kaynakları zirvelerine ev sahipliği yapıyor. Birbirinden ilginç temaların, ünlü konuşmacıların ve binlerce profesyonelin yer aldığı zirvelerde siz de yerinizi alın…

Dünyayı değiştirmiş düşünce, bilgi ve fikirleri özgün bir formatta sunarak bireylerin yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen IBS, bünyesinde master class workshopları düzenliyor. Kariyer gelişiminizi hızlandıran workshoplara katılma fırsatını kaçırmayın.

Eğitim Sertifikaları

Günümüzde birçok üniversite mezunu var. Ancak çalışanlarını artık sadece ‘üniversite mezunu olma şartı’ çerçevesinde seçmeyen işverenler, organizasyon içerisinde fark yaratıcı niteliklere ve bu nitelikleri destekleyici sertifikalara sahip olan kişilere daha fazla değer veriyorlar. Bu nedenle sertifika eğitimleri giderek önem kazanmaya ve tercih edilmeye başlamıştır.

Sertifika eğitimleri çok önemlidir ve işe giriş süreçlerinin olumlu sonuçlanmasında ciddi bir role sahiptir. Örneğin satış ve pazarlama alanında faaliyet gösteren bir firmada iş görüşmesine gideceksiniz diyelim, gerçekte harika bir satışçı olabilirsiniz ama bunu karşınızdaki mülakatçıya kanıtlamanız gerekmektedir. Bu da ancak eğitim sertifikaları ile mümkündür. Önceden almış olduğunuz kişisel gelişim ve eğitim programları sertifikalarını işverene sunarak diğer rakiplerinizden bir adım öne geçme şansını elde edebilirsiniz.

İnsanların tercih ettiği sertifika programlarının eğitim düzeylerine ve hitap ettikleri iş alanına göre farklılık gösterdiği günümüzde, kursiyerler daha çok uygulamalı eğitimlere rağbet gösteriyor. Çünkü verimliliğin ön planda tutulduğu bir sertifika programı sayesinde kariyer basamaklarını hızla tırmanan insanlar, kişisel gelişimi bir yaşam tarzı olarak algılayarak hayatlarına adapte ediyorlar.

Sertifika programları çerçevesinde alınan belgelerin işe alımlarda adayı bir adım öne geçirdiği gerçeğini göz önünde bulundurarak gerçekçi bir iş donanımına sahip olabilirsiniz. Bunun için IBS Türkiye’nin değişik iş kollarına hitap eden eğitim programlarına katılabilirsiniz. Kariyer gelişiminizi hızlandıran bu kurslar sayesinde temelinizi kuvvetlendirebilirsiniz.

Kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkmak isteyenler ve mevcut potansiyelini güçlendirmek isteyenler için birçok farklı eğitim seçeneği sunan IBS Türkiye sayesinde siz de geleceğe ışık tutan yönetici adayları arasında yer alabilirsiniz.