e-bülten'e üye olun
E-Posta:
Zihintonik
Zihintonik
17 Aralık 2014
19:00 - 21:30
Maslak Sheraton Otel

Selim Geçit Kimdir?

1992 – 2012 yılları arasında, Hilton Otelleri’nde çalıştı. 2005 – 2010 yılları arasında Kuzey İrlanda’nın en iyi golf resortu seçilen (2009-2010) Hilton Templepatrick Hotel & Country Club’ın Genel Müdürlüğü’nü yaptı. Ulster Üniversitesi (Kuzey İrlanda) bünyesinde Misafir Öğretmen olarak dersler verdi ve üniversitenin “Advisory Board’unda” görev aldı. Aynı dönemde Northern Ireland Mental Health Association bünyesinde, “İş Yerinde Doğru Zihinsel Tutum ve Positive Psychology” konusunda seminerler verdi. 2005 yılında Instutude of Hospitality Northern Ireland tarafından “Yılın Profesyoneli” ödülüne layık görüldü. 2010 yılında Hilton Park-SA Oteli Müdürlüğü’ne atandıktan 2 yıl sonra aktif otelcilikten eğitim sektörüne geçti. Şu sıra, Özyeğin Üniversitesi’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak dersler vermektedir. Selim Geçit, 20 yıllık uluslararası tecrübesi ile İstanbul Business School’un seçkin eğitmenleri arasında yer almakta ve “Research Based Training modules” tekniği ile hazırladığı akademik araştırma tabanına dayalı eğitim modüllerini kendine özgün sürükleyici üslubu ile sunmaktadır.

Zihintonik Nedir?

Sabah yataktan çıkmak zordur. O ilk anlarda neredeyse “Hasta” olduğumuz günlerin enerji düzeyini tecrübe ederiz. Sonra harika bir duş, 5 dakika geçmemiştir, “Zehir” gibi olmuş ve gün içerisinde yaşayacağımız maksimum enerji düzeyine çabucak ulaşmış ve bir sonraki duşa kadar şarj olmuşuzdur.

Fiziksel performansımızın “Tetikleyicisi” gibi düşünebileceğimiz sıcak ve güzel bir duşun bedenimizde yarattığı enerji farklılaşmasını zihnimizde yaratmak üzere tasarlanmış olan ZİHİNTONİK etkinliğimize hepinizi bekliyoruz.

Etkinlik, İBS Eğitim Direktörü ve Özyeğin Üniversitesi Öğretim Görevlilerinden Selim Geçit tarafından yönetilmektedir.

Siz de İstanbul Business School aracılığı ile 17 Aralık 2014 tarihinde gerçekleşecek Zihintonik’te ücretsiz yer almak istiyorsanız, lütfen başvuru formunu doldurunuz.

Fotoğraflar