Self Leadership
Alper Tengüz ile Self Leadership
23 Aralık’ta İBS’de.
Self Leadership Business Workshop Etkinliğinin amacı, katılımcıların potansiyellerini ortaya çıkarmalarında ve hedeflerine ulaşmalarını sağlamada kendilerine yardımcı olacak ipuçlarını vermektir. Workshop aktivitesi ile kolektif düşünce yapıları ve duygusal zekayı güçlendirme adına yenilikçi araçların kazanımı sağlanacaktır.


Workshop Gündemi:

- Hedefleriniz

- Güçlü yanlarınız

- Hayata bakış ve tavır alma alışkanlıklarınız

- İnsanlarla uyuşma ve çatışma farkındalığınız.


Katılımcıların da son derece aktif olacağı bir formatta gerçekleştirilen etkinlik ortalama 3 saat sürmektedir.

Etkinlik, Liderlik ve Yönetici Koçluğu konularında uzmanlık kazanmış, aynı zamanda IBS Micro MBA Eğitimleri Tasarım Prensipleri Danışmanı Dr. Alper Tengüz tarafından yönetilecektir.

Self Leadership Workshop’una katılmak için aşağıda yer alan formu doldurmanızı rica ederiz. Etkinlik IBS Maslak Eğitim Salonlarında gerçekleşecektir. Katılım ücretsizdir.Katılım ve kayıt için lütfen aşağıda yer alan formu doldurunuz.

SELF LEADERSHIP BUSINESS WORKSHOP KAYIT FORMU
Evet
Hayır
* İşaretli kutuları doldurmamanız halinde etkinliğimize kaydınız maalesef yapılamayacaktır.
* Kontenjan sınırlı olduğundan etkinliğe katılamama durumunuzu bildirmenizi önemle rica ederiz.
* Hangi Micro MBA Eğitimlerine katıldığınızı lütfen belirtiniz.
Alper Tengüz Kimdir?
Alper Tengüz

McKinsey firmasında Bağlılık Yöneticisi olarak görev alan Alper Tengüz, ABD’de Endüstri Mühendisliği alanında öğrenim gördü ve doktorasını Frankfurt Goethe Üniversitesi’nde iktisat alanında yaptı. Akademik alanındaki birikimi ve danışmanlık tecrübeleri sayesinde Tengüz, sağlık bakım sektöründe Alman GIZ’e ve Arnavutluk Hükümeti’ne Finansal Market Entegrasyonu alanında danışmanlık yaptı. Tengüz; ABD, Batı ve Doğu Avrupa, Orta Doğu, Doğu ve Güney Asya’da bulunan birçok şirkette üst düzey yönetici koçluğu ve danışmanlık yapıyor.

Linkedin: http://www.linkedin.com/pub/dr-alper-teng


Fotoğraflar


PDF’i indirmek için tıklayın.