Micro MAB
Masters in Coaching, Consulting and Leadership in Organisations

MCCLO Programı’nın amacı, katılımcılarına farklı seviyelerde liderlik için gerekli olan yetkinlikleri kazandırmaktır. Middlesex Üniversitesi (Londra), Management Centre Türkiye ve İstanbul Business School iş birliğiyle sunulan bu heyecanlı ve zorlu program, 2 yıl (part-time) sürmektedir.

Hedef Kitle

Bu program; geleceğini Türkiye’ye adamış, fark yaratmak isteyen ve Türkiye’nin içinde bulunduğu bu değişimin bir parçası olmak isteyen tüm bireylere açıktır. Programın katılımcı profilini; vakıflarda ve ticari organizasyonlarda çalışan genç profesyoneller ile liderlik, danışmanlık ve koçluk alanlarında fark yaratmak isteyen bireyler oluşturmaktadır.

 

Farklı bir Öğrenme Modeli

Katılımcılar bu program sayesinde farklı sektör ve organizasyonlardan insanlarla bir arada çalışma fırsatı yakalamaktadırlar. Buna bağlı olarak; “Öğrenme Grupları” kurulmakta, katılımcıların takım kurma ve beraber çalışmaları sağlanmaktadır. Öğrenim gruplarının amacı, öğrenim çıktılarını genişletmek ve süreci daha verimli hale getirmektir. Katılımcılar beraber oldukları diğer katılımcılar ve grup liderleriyle beraber çalışacaklar, birbirlerinin bakış açılarını test edecekler ve deneyimlerinden faydalanacaklardır. Sınıf kontenjanları ortalama 12 kişi olduğundan, eğitmenler katılımcılarla birebir ilgilenebilmekte ve her konuda yardımcı olabilmektedirler. 

 

Detaylı bilgi ve kayıt için bizimle iletişime geçebilir, aynı zamanda MCCLO sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

yyy

Masters in Coaching, Consulting and Leadership in Organisations KAYIT FORMU
Evet
Hayır
İBS size e-posta ve sms gönderebilmek için izninizi istemektedir. İzin vermek için lütfen kutuyu işaretleyin.
* İşaretli kutuları doldurmamanız halinde etkinliğimize kaydınız maalesef yapılamayacaktır.
* Kontenjan sınırlı olduğundan etkinliğe katılamama durumunuzu bildirmenizi önemle rica ederiz.