e-bülten'e üye olun
E-Posta:
Lider Yöneticiler

Mustafa İçil / Google Pazarlama Eski Müdürü: Konuk konuşmacı olarak yer aldığım IBS Micro MBA eğitiminde, sınıftaki katılımcılarla etkileşimli, ben tecrübelerimi paylaşırken onların deneyimlerini de dinlemeye fırsat bulduğum keyifli bir zaman geçirdik. IBS’in profesyonel yaklaşımı, zengin bir içerik ve tecrübeli eğitimcilerle birleşince ortaya etkili bir eğitim programı çıkıyor. Aynı zamanda gerçek iş tecrübelerinin programlara entegre edilmesi eğitimleri daha güçlü hale getiriyor.

Bora Tanrıkulu / McDonald’s Pazarlama Direktörü: Genç, yetenekli pırıl pırıl insanlardan oluşan bir organizasyon. Kısa sürede iş dünyasına yönelik eğitimlerde ses getirdiler. Farklı bir bakış açısı, farklı bir deneyim yaşamak isteyenlere göre.

Nurçin (Özkan) Koçoğlu / Media Markt Pazarlama Direktörü: Şirketlerin yönetim yapısı giderek değişiyor ve şeffaf yönetimler giderek önem kazanıyor. Bu değişen yapı içinde her bir çalışanın kendi sorumluluğunu bilmesi , uzmanlığı, yaptığı işe tutku ve değer katması, çalıştıkları şirketleri rekabette ön sıralara taşıyor. Bu yeni yönetim anlayışına hazırlanan, öğrenen, hep daha iyisini sorgulayan pırıl pırıl gençlerle konuk konuşmacı olduğum Micro MBA sınıfında bir araya geldim. Buna olanak sağlayan IBS’e teşekkür ediyorum.

Kaan Özkan / Mondi Group Genel Müdürü: IBS’in sıradışı bir yer olduğu daha resepsiyondan belliydi. Modern ve çarpıcı teması, ve beni tüm sıcaklığıyla karşılayan ve ilgilenen görevli ilk artıyı vermemi sağladı. Selim beyin tüm canlılığıyla bana devrettiği öğrenciler, her eğitmenin hayalindeki ilgiyi gösteriyorlardı. Benim deneyimlerimi paylaşırken öğrencilerin faydalandıkları kadar, onların soruları ve yorumlarıyla ben de bilgi dağarcığıma birşeyler kattığımı düşünüyorum. Selim beyin son özeti ve konunun analizi de bilgilerin daha kalıcı olmasına yardımcı oldu. Hem sıcak, hem öğretici, hem de keyifli bu ortamda bulunmak bana da unutmayacağım bir gün yaşattı. IBS in öğrencilere sıradışı ve kendi hayatlarında mutlaka kullanacakları çok değer katan deneyimler kazandırdığı aşikar.

İlsu Dirgin / Redbull Pazarlama Eski Müdürü: Meraklı, motivasyonu yüksek, taze zihinlerle karşılaşmak, birlikte düşünmek ve tartışmak her zamanki gibi heyecan vericiydi. Bu ortamı oluşturduğu için IBS’ye teşekkürler.

Hakkı Arıkan / Markafoni Pazarlama Direktörü: IBS E-ticaret Micro MBA programı oldukça detaylı planlanmış ve geniş kapsamlı. Program üyeleri de son derece ilgili ve katılımcı. Benim için son derece keyifli bir gün oldu.

Semra Akman / Borusan İK Direktörü: Kendini geliştirme hedefi olan, ilgili ve genç arkadaşlarla deneyimimi paylaşma fırsatı bulduğuma çok memnun oldum. Dilerim arkadaşlar başarılarıyla hem iş dünyasına hem de insan kaynakları disiplinine değer katarlar.

Aylin Daylan / n11.com Pazarlama Müdürü: IBS’de konuk konuşmacı olarak yer almaktan mutluluk duydum. Hem deneyimlerimi paylaşmak hem de bu konuda çalışan ve kendini geliştirmek isteyen kişilerle sohbet edip onların görüşlerini dinlemek oldukça keyifliydi. IBS’e sektöre katkılarından dolayı teşekkür ederim.

Önder Şenol / Turkcell Superonline CFO: Finans Micro MBA programı, enerjisi yüksek, istekli ve parlak kişileri biraraya getirmede oldukça başarılı. Aktif tartışmalarla birlikte çok enerjik ve katılımcı bir ortam buldum. Bu organizasyonda konuşmacı olmak beni ayrıca heyecanlandırdı, gelecekte de dinamik IBS ekibinin bir parçası olmaktan mutluluk duyarım.

Didem Namver / Pegasus Dijital Pazarlama Müdürü: Canayakın çalışanları ve sıcak ortamı ile IBS’de eğitim vermek benim için ayrı bir keyifti. Katılımcıların ilgili yaklaşımları ile eğitimimiz oldukça verimli ve interaktif geçti. Eğitim organizatörlerine ve katılımcılara teşekkürler…

Berna Borağan / Abdi İbrahim İnsan Kaynakları Müdürü: Farklı deneyim ve uzmanlıklara sahip katılımcılarla bir araya gelmek keyifli ve ilginç. Özellikle hiç insan kaynakları deneyimi olmayan ancak azimle bu alanda kendine meslek edinmek isteyen genç arkadaşlar beni etkiledi. Böyle karma bir grubun kısa bir zaman içerisinda sadece teknik bilgi açısındandan değil, grup dinamikleri açısından da ortak bir noktada buluşturulduğunu gördum. Emeği geçen tüm eğitmenleri tebrik ederim.

Ahmet Eke / Maquet Genel Müdürü: Geleceğin yöneticileri ile bilgi ve tecrübelerimi paylaşmak çok keyifliydi. Katılımcıların güzel ve isabetli soruları toplantımıza renk kattı. Bu güzel deneyim için IBS çalışanlarına yürekten teşekkür ediyorum.

Teoman Ünal / UPS Türkiye Pazarlama Müdürü: İyi bir pazarlamacı olmak için teorik bilgilere ve yaklaşımlara sahip olmak önemli ama bunların pratik bilgilerle, gerçek yaşam deneyimiyle desteklenmesi kritik. IBS programlarındaki konuk konuşmacılar bu açıdan çok faydalı. Eğitimler, öğrenmeye istekli ve genç bir katılımcı ekibiyle çok keyifli geçiyor. İş hayatındaki tecrübelerimi geleceğin pazarlama yöneticileri ile paylaşmak da çok güzel bir duygu.

Kayhan Ozar / Bimeks İcra Kurulu Üyesi: Fark yaratmak isteyen, bunun motivasyonu ve heyecanıyla sizi can kulağıyla dinleyen, deneyimlerinizden kendileri için farklı çıkarımlar yapmak çabasında pırıl pırıl insanlarla tanışma fırsatım oldu; ayrıca ben de çok ama çok keyif aldım. Bugüne kadar yaptığım başarılı çalışmaları ama bazen hiç de farkında olmadığım değerleri hatırlamama vesile oldunuz ve bundan fayda sağlamaya çalıştınız, ne mutlu bana. Gerçekten teşekkür ederim size.

İlke Arabacıoğlu / Provus-Mastercard İnsan Kaynakları Yöneticisi: IBS ile yolumun kesişmesini şans olarak değerlendiriyorum.Her defasında güler yüzlü karşılamaları ile enerjiyi yüksek tutan IBS ekibi ve birbirinden değerli katılımcılar ile bir arada olmak oldukça keyifli. Tecrübelerin paylaşıldıkça değer kazanacağına inanıyorum ve bu fırsatı bana tanıdığı için IBS’ye çok teşekkür ediyorum.

Gürsel Gürarda / Aksigorta Pazarlama Direktörü: IBS’de konuk konuşmacı olarak yer aldığım için mutluyum. Pırıl pırıl kendini geliştirmek isteyen genç profesyoneller ile deneyimlerimi paylaşmak ve sohbet etmek çok keyifli oldu. Özellikle birçok kişinin kafasındaki düşünceleri çok güzel sorulara taşımaları paylaşımın kalitesini de artırdı. IBS’e organizasyon ve profesyonellerin gelişimine katkılarından dolayı teşekkür ederim.

Ercüment Polat / Aygaz Pazarlama Direktörü: “IBS’de Stratejik Pazarlama” alanındaki deneyimlerimi arkadaşlarla paylaştım. Sınıfların hijyen koşulları ve okulun  kadrosunun profesyonel yaklaşımı etkileyiciydi. Ayrıca, değişik profillerden eğitim için gelen arkadaşların interaktif bir şekilde katılımcılığının ve derslerde teorik olarak gördükleriyle reel sektör örneklerini örtüştürüyor olmalarının eğitimin kalitesini ve etkinliğini artırdığına inanıyorum. Hem IBS’nin profesyonel kadrosunu kutlarım, hem de eğitim gören arkadaşlara başarılı ve mutlu bir iş yaşamı dilerim.”